KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14182030
nr 1418 2030
C Ahlgren. Signerad, svanar. Olja på duk, 76x120cm, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:29:12
300 kr
450 kr
500 kr
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.600 kr
3.200 kr